درباره ی ما

 

معرفی شرکت آوین گل بهارآفرین

    شرکت آوین گل بهارآفرین با بهره گیری از روشهای نوین کسب و کار و بکارگیری نیروی انسانی متخصص و تحصیلکرده افتخار دارد همگام با تحولات شتابان جوامع در عرصه های اجتماعی، فرهنگی و علمی و فنی روشی نوین مطابق با نیازهای اقشار مختلف جامعه در زمینه گل و گیاه ارایه نماید.

 

   ارتقاء سطح فرهنگ جامعه و تنوع خواسته ها و نیازهای مردم ضرورت تحول در روشهای سنتی تامین نیازها را آشکار نموده و در سایه پیشرفت علم و فن آوری روشهای سنتی کسب و کار در عرصه های مختلف دچار تحول و تغییر گردیده است . عصر انقلاب اطلاعات تحولی خیره کننده در بکارگیری تکنولوژی ارتباطات در تامین نیازها و ارایه خدمات بوجود آورده است.

   شرکت آوین گل بهارآفرین با بهره گیری از روشهای نوین بازاریابی و مشتری مداری و با تکیه بر تجربه ، توانمندی و نوآوری در طراحی انواع گل طبیعی و با تامین نیازهای افراد، شرکتها، نهادها، سازمانها و وزارتخانه ها در طرحهای متنوع و متناسب با رویدادهای مختلف به شرح ذیل در راستای ارتقای فرهنگ و غنای باورهای عمومی جامعه گام برمی دارد.

*مناسبتهای فرهنگی- اجتماعی ازجمله : روز زن (مادر)، روز پدر، روز ولنتاین 

*اعیاد ازجمله : اعیاد مذهبی، نوروز، کریسمس

*مراسم خصوصی ازجمله : ازدواج، تولد

*مراسم رسمی از جمله : همایش، نمایشگاه، ارتباطات تجاری، روز ملی کشورها

*مراسم ترحیم 

 

محصولات

مواد اولیه مورد استفاده در محصولات آوین گل از بهترین گلخانه های کشور تهیه می گردد، و از مرحله گلخانه تا تزئین به روش علمی و با استفاده از فن آوری روز نگهداری می گردد و ما را در تهیه و ارسال محصولاتی با کیفیت عالی و ماندگاری بیشتر  یاری می کند. 

 

واحد طراحی آوین گل

کارگاه تزئین و طراحی ما متشکل از نیروهای متخصص، توانمند و خلاق با تلفیق روشهای نوین و سنتی و با درنظر گرفتن سلایق مشتریان، سبکی نو در طراحی گل ارائه می کند.

 

واحد پشتیبانی آوین گل

واحد پشتیبانی کلیه فرآیند سفارش محصول از انتخاب تا تحویل و بازخورد میزان رضایت مشتریان پس از تحویل را با بکارگیری نیروی انسانی فعال و آموزش دیده بصورت تمام وقت دنبال می کند. 

 

ارسال              

ارسال محصولات توسط سرویس ویژه حمل گل انجام می گیرد.